Płatność przy użyciu PayPal (karty kredytowej)

PayPal jest sposobem płatności godnym polecenia, ponieważ procedura odbywa się w trybie natychmiastowym i dokonuje się tylko za pomocą kliknięcia (na ikonkę z boku, po lewej stronie). Jest bezpieczny ponieważ nie udostępnia poufnych informacji sprzedającemu. Jest szeroko rozpowszechniona i akceptowana na całym świecie, może być wykorzystywany zarówno do płatności krajowych jak i zagranicznych (jednakże nie trzeba mieć konta na PayPal by dokonać zapłaty, wystarczy najzwyklejsza karta kredytowa).

Postepay

postepayProcedura jest natychmiastowa, jedyną potrzebną rzeczą jest numer Postapay, który można otrzymać na życzenie w trakcie zakupu. Istnieją różne sposoby płatności: we włoskich urzędach pocztowych, wpłacając gotówkę lub płacąc kartą Postamat Maestro; bankomaty Postamat; przez internet za pomocą Poczty Włoskiej, używając twojej karty Postepay lub obciążając twoje konto BancoPosta. Po dokonaniu płatności prześlij do nas informację e-mailem w celu jej potwierdzenia.

Przelew bankowy

Ten sposób jest szczególnie wygodny dla osób posiadających dostęp do swojego konta przez internet, ponieważ mają możliwość dokonania takich operacji online. Jak zawsze po dokonaniu płatności, by przyspieszyć wysyłkę, prosimy o przesłanie fotokopii dokumentu z pieczątką banku i numerem operacji faxem pod numer +39.0522.015.010.

Czek bankowy

Można wysłać czek bankowy imienny na nasz adres, jednakże w tym przypadku czas oczekiwania to ok. 5-10 dni roboczych.

Płatność przy odbiorze

Ten sposób płatności nie jest przez nas praktykowany z powodu zbyt wysokiego kosztu usługi i konieczności zwiększenia ceny wyjściowej przesyłki.