Upominki firmowe dla oryginalnych firm

W przeszłości upominki firmowe były zarezerwowane dla dużych firm prowadzących znaczące kampanie marketingowe. Z chwilą pojawienia się internetu podobne aktywności stają się osiągalne także dla mniejszych firm, typu firmy rodzinne.

Na czym to polega?

W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów z tego działania, niezbędnym jest wyeksponowanie upominku firmowego z logo w sposób, by było ono dobrze widoczne przez cały dzień. Czy istnieje rzecz bardziej odpowiednia jak obrazek powieszony przy wejściu do firmy klientów czy dostawców? Stereogramy to nie są zwyczajne plakaty zawieszone na ścianie, ale budzące zainteresowanie postery wykorzystujące złudzenia optyczne, w konsekwencji uwaga patrzących zatrzymuje się nie tylko na przedmiocie, ale także na znajdującym się tam logo. Podążanie za tą nowoczesną tendencją w upominkach firmowych w skuteczny sposób wzmocni wizerunek waszej firmy w oczach goszczących w biurze klientów i dostawców. Złudzenie optyczne ukryte wewnątrz upominków firmowych to jednocześnie sympatyczna gra polegająca na odgadnięciu co kryje w sobie obrazek.

Gwarantowany sukces

Przeszedł już prawie do przeszłości zwyczaj darowania klientom jako upominku firmowego drobnych przedmiotów z umieszczonym na powierzchni logo (jak popielniczka czy brelok do kluczy). Upominek firmowy który przedstawiamy należy do kategorii komunikacji reklamowej bardziej złożonej i nowoczesnej. Wyobraźmy sonie dla przykładu wprowadzenie nowego produktu lub usługi na rynek: możemy stworzyć linię upominków promocyjnych z ukrytym wewnątrz przesłaniem nowego projektu (np. umieszczenie monety jako symbolu oszczędności, samochód wyścigowy dla podkreślenia szybkości, itp.). Można także umieścić napis lub zdjęcie wytwarzanych produktów, bądź zdjęcie własnej firmy.

To jeszcze nie koniec...

Te nowoczesne upominki firmowe niosą z sobą inne innowacyjne zastosowania, na które pozwoli własna fantazja. By przedstawić jedną z zalet, wyobraźmy sobie jak wielkie zainteresowanie i zaciekawienie wywołać może na stoisku firmowym podczas imprez branżowych - zwiększy się liczba odwiedzających a w konsekwencji także widoczność firmy. Poza tym bezpłatna reklama dla firmy przez rozchodzącą się informację wśród zaciekawionych odwiedzających. Ponadto pomyślmy o wzroście znaczenia w motywowaniu i waloryzowaniu pracy sprzedawców, dystrybutorów, handlowców, klientów, itp.

Ile to kosztuje?

Koszt upominków to 32 euro plus 7 euro za koszty przesyłki (tylko 1 euro za przesyłkę dodatkowej sztuki). W przypadku ilości większych niż 3 sztuki patrz poniższa tabela (ceny zawierają podatek VAT):


Ilość Cena w €
(każdy egzemplarz)
Koszt przesyłki w €
Od 1 do 3 32 Od 7 do 9
Od 4 do 10 29 Zawsze 10
Od 11 do 100 26 Bezpłatnie
Od 101 do 1000 23 Bezpłatnie
Ponad 1000 Do uzgodnienia Bezpłatnie

Jeśli potrzebne są dodatkowe informacje, typu czas dostawy upominków firmowych należy wysłać zapytanie e-mailem lub faxem na numer +39-0522-015010